Блог

Внутрипідложні конвектори: ціни, види, доставка

Внутрипідложні конвектори: ціни, види, доставка

Внутрипідложні конвектори стають все більш популярними в якості додаткової і основний системи опалення. Причини ж досить прості - їх вигідно ставити поруч з панорамними вікнами, так як вони створюють тепловий бар'єр (захищають приміщення від холодного повітря зовні і зберігають тепло всередині), а також їх використовують щоб прибрати запотівання вікон. Ще з плюсів можна виділити те, що вони вписую..

23.06.2021
0
178
Меблевий щит

Меблевий щит

Меблевий щитщит меблевий Важливим фактором, при облаштуванні приміщення, є затишок. Не важливо - це житловий будинок або ж офіс. Для цього буде потрібно двері вхідні, купити яку можна замовивши на сайті, або безпосередньо в магазині. Перш ніж зважитися на таку важливу і корисну покупку як двері потрібно розглянути варіанти вхідних дверей, наповнювач, матеріал. - Так само потрібно ознайомиться з..

08.06.2021
0
194
Який конвектор потрібен саме вам?

Який конвектор потрібен саме вам?

Конвектори водяного опалення можуть поділятись по типу конвекції та способу встановлення. ⠀ Природна конвекція Обладнання з природною конвекцією має меншу потужність, вартість і підходить для обігріву різноманітних невеликих приміщень з невисокими стелями.Крім того, вони нерідко використовуються в якості допоміжного для опалення великих приміщень, таких як магазини, або зі значною площею склін..

29.11.2020
0
640
Як виробляють наші дерев'яні вікна?

Як виробляють наші дерев'яні вікна?

Етап 1: висушування деревини Незалежно від того, яка порода деревини обрана, перш за все вона вимагає сушки - це обов'язково.Етап 2: виготовлення бруса Найчастіше сучасні дерев'яні вікна робляться з трьохшарового бруса. Щоб виготовити такий брус, виконують цілий ряд дій: розпилюють на ламелі, склеюють, розміщують у технологічному пресі та шліфують.Етап 3: виробництво профілю для вікна По завер..

29.11.2020
0
558