Інвесторам

Інвестиції в підприємство - це запорука успішного майбутнього, не залежно від політичної та економічної ситуації. З кожним роком підприємства зростають і розвиваються, нарощуючи виробничі потужності.

На сьогодні, ТДВ Інтерресурси є одним з найбільших деревообробних підприємств в Україні, що випускає широкий спектр готових виробів з деревини та клеєного напівфабрикату. Пройшовши міжнародну сертифікацію FSC® (FSC - C145607), підвищуючи якість продукції, є успішними експортерами в країни Європейського союзу.

Розвиваючись у сфері деревообробки більше 20 років, нам вдалося зайняти лідируючі позиції на ринку будівництва та виробів з натуральної деревини.

Ми пропонуємо повний спектр проектних, будівельно-монтажних та оздоблювальних робіт для основних галузей в будівництві, а також спеціалізуємося на виробництві продукції для облаштування та оздоблення приміщень.

Більшість процесів виробництва автоматизована, що дозволяє виготовляти продукцію в найкоротші терміни. Ми підприємство повного циклу переробки деревини - від лісу до готової продукції. В обробці деревини використовується сучасне обладнання: «Weinig» (Німеччина) «Altendorf» (Німеччина), «Biesse» (Італія), ріжучий інструмент «Leitz» (Німеччина), автоматизована сушка «Muhlbock» (Австрія).

Ми завжди відкриті для діалогу і чекаємо Ваших пропозицій!

«ОТРИМАТИ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ПЛАН»