Етап 1: висушування деревини
Незалежно від того, яка порода деревини обрана, перш за все вона вимагає сушки - це обов'язково.
Етап 2: виготовлення бруса
Найчастіше сучасні дерев'яні вікна робляться з трьохшарового бруса. Щоб виготовити такий брус, виконують цілий ряд дій: розпилюють на ламелі, склеюють, розміщують у технологічному пресі та шліфують.
Етап 3: виробництво профілю для вікна
По завершенні шліфування трьохшаровий брус можна вважати готовим. Тепер з цього міцного матеріалу виготовляється профіль потрібної форми і перетину. Важливий момент при створенні профілю - виконати пази потрібного розміру для фурнітури і ущільнювачів майбутнього вікна.
Етап 4: Далі з отриманого профілю роблять:
- раму;
- стулки;
- кватирки.
Етап 5: просочення і фарбування рами
Вже зібрану раму для вікна піддають шліфуванню і шпаклюванню. Крім того, рама просочується особливими антисептиками, які в майбутньому захистять дерев'яне вікно від цвілі і грибка. Як тільки процес просочення завершений, раму ґрунтують, а потім фарбують.
Етап 6: скління дерев'яного вікна
Як тільки лак висох, приходить час монтажу склопакетів. За бажанням замовника склопакети можуть бути 1-, 2- або 3-камерними. ⠀
Етап 7: монтаж ущільнювача і фурнітури
Прийшов час вставити ущільнювачі з термопластичних еластомерів. Саме вони забезпечать закритому вікну повну герметичність і залишатимуться еластичними при будь-якій температурі (від -65 до + 85 ° C). Після цього в рамі свердлять потрібні отвори і врізають фурнітуру.
Етап 8: контроль якості готового виробу
На останній стадії дерев'яне вікно ретельно оглядається, усуваються дрібні похибки. Потім виріб протирають і покривають спеціальною термопосадочною плівкою. Залишилося лише транспортувати готове дерев'яне вікно на склад.
0 800 30 16 16 (дзвінки на території України безкоштовні)