Як виробляють наші дерев'яні вікна?

  • Як виробляють наші дерев'яні вікна?

Етап 1: висушування деревини

Незалежно від того, яка порода деревини обрана, перш за все вона вимагає сушки - це обов'язково.

Етап 2: виготовлення бруса

Найчастіше сучасні дерев'яні вікна робляться з трьохшарового бруса. Щоб виготовити такий брус, виконують цілий ряд дій: розпилюють на ламелі, склеюють, розміщують у технологічному пресі та шліфують.

Етап 3: виробництво профілю для вікна

По завершенні шліфування трьохшаровий брус можна вважати готовим. Тепер з цього міцного матеріалу виготовляється профіль потрібної форми і перетину. Важливий момент при створенні профілю - виконати пази потрібного розміру для фурнітури і ущільнювачів майбутнього вікна.

Етап 4: Далі з отриманого профілю роблять:

  • раму;
  • стулки;
  • кватирки.

Етап 5: просочення і фарбування рами

Вже зібрану раму для вікна піддають шліфуванню і шпаклюванню. Крім того, рама просочується особливими антисептиками, які в майбутньому захистять дерев'яне вікно від цвілі і грибка. Як тільки процес просочення завершений, раму ґрунтують, а потім фарбують.

Етап 6: скління дерев'яного вікна

Як тільки лак висох, приходить час монтажу склопакетів. За бажанням замовника склопакети можуть бути 1-, 2- або 3-камерними. ⠀

Етап 7: монтаж ущільнювача і фурнітури

Прийшов час вставити ущільнювачі з термопластичних еластомерів. Саме вони забезпечать закритому вікну повну герметичність і залишатимуться еластичними при будь-якій температурі (від -65 до + 85 ° C). Після цього в рамі свердлять потрібні отвори і врізають фурнітуру.

Етап 8: контроль якості готового виробу

На останній стадії дерев'яне вікно ретельно оглядається, усуваються дрібні похибки. Потім виріб протирають і покривають спеціальною термопосадочною плівкою. Залишилося лише транспортувати готове дерев'яне вікно на склад.

 0 800 30 16 16 (дзвінки на території України безкоштовні)

29.11.2020 19:17:28
0
557

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!