Який конвектор потрібен саме вам?

  • Який конвектор потрібен саме вам?

Конвектори водяного опалення можуть поділятись по типу конвекції та способу встановлення. ⠀

Природна конвекція

Обладнання з природною конвекцією має меншу потужність, вартість і підходить для обігріву різноманітних невеликих приміщень з невисокими стелями.

Крім того, вони нерідко використовуються в якості допоміжного для опалення великих приміщень, таких як магазини, або зі значною площею скління. Для вирішення зазначених завдань конвектори встановлюються зазвичай біля вікон.⠀

Примусова конвекція

Наявність примусової конвекції означає, що конвектор має в комплекті вентилятор, який прискорює процес циркуляції повітря, а, отже, і швидкість його нагрівання, що забезпечує швидкий обігрів навіть великих приміщень.

А також вироби цього виду успішно використовуються для опалення ресторанів, офісів і різного житла зі складною конфігурацією. Вони створюють ефективну систему опалення у випадках, коли за допомогою інших видів обладнання це зробити важко, наприклад, при встановленні традиційних радіаторів.⠀

Спосіб установки

Додатково конвектори поділяють за способом встановлення, наприклад:

  • Підвіконні
  • Підлогові, або вмонтовані в підлогу
  • По периметру басейна (з дренажною системою та природною конвекцію).

В кожному окремому випадку вироби можливо використовувати як частину централізованих і автономних систем опалення, а теплоносієм є виключно рідина.

Підбирайте ідеальний тип конвектора для себе і телефонуйте нам, щоб замовити

29.11.2020 20:25:51
0
593

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Меблевий щит

Меблевий щит

Меблевий щитщит меблевий Важливим фактором, при облаштуванні приміщення, є затишок. Не важливо - це житловий будинок або ж офіс. Для цього буде потрібно двері вхідні, купити яку можна замовивши на сайті, або безпосередньо в магазині. Перш ніж зважитися на таку важливу і корисну покупку як двері потрібно розглянути варіанти вхідних дверей, наповнювач, матеріал. - Так само потрібно ознайомиться з..

08.06.2021
0
191
Внутрипідложні конвектори: ціни, види, доставка

Внутрипідложні конвектори: ціни, види, доставка

Внутрипідложні конвектори стають все більш популярними в якості додаткової і основний системи опалення. Причини ж досить прості - їх вигідно ставити поруч з панорамними вікнами, так як вони створюють тепловий бар'єр (захищають приміщення від холодного повітря зовні і зберігають тепло всередині), а також їх використовують щоб прибрати запотівання вікон. Ще з плюсів можна виділити те, що вони вписую..

23.06.2021
0
171